Make it yours

Spraw, aby Twoje podróże były naprawdę wyjątkowe, dodając odrobinę personalizacji do swojego bagażu. Nasze personalizowane przywieszki do bagażu oferują stylowy i praktyczny sposób na identyfikację bagażu, jednocześnie odzwierciedlając Twoją indywidualność. Niezależnie od tego, czy są to Twoje inicjały, znaczący symbol, czy emoji, które rezonują z Tobą, nasze opcje dostosowywania pozwalają stworzyć przywieszkę, która mówi wiele o Twojej osobowości. Każda przywieszka staje się odzwierciedleniem Twojej tożsamości, ułatwiając rozpoznanie bagażu i dodając spersonalizowany akcent do Twoich wrażeń z podróży.
Przywieszki te nie tylko dodają szyku torbom, ale także służą praktycznemu celowi, pomagając bagażowi wyróżnić się na zatłoczonych lotniskach lub w zatłoczonych strefach odbioru bagażu.
Wytłaczane przywieszki bagażowe to coś więcej niż tylko identyfikatory; są one odzwierciedleniem Twojego stylu i indywidualności. Wzbogać swoje niezbędne akcesoria podróżne o spersonalizowany akcent, który wyróżni Cię wszędzie tam, gdzie zaprowadzą Cię Twoje przygody.

*Wybierz kolor przywieszki i dodaj do trzech liter lub symboli. Przywieszka jest bezpłatna, usługa wytłoczenia personalizacji kosztuje 45,00 ZŁ.