bon-air-midseason-sale

Kup 2 walizki i zyskaj 20%, kup zestaw 3 walizek i zgarnij 30% rabatu!

Kup teraz

NASZE REKOMENDACJE

 • Walizka Kabinowa
  549,00 zł

  producttile.colors

 • reddot award 2018 winner
  399,00 zł

  producttile.colors

 • producttile.colors

 • Walizka Kabinowa
  469,00 zł

  producttile.colors

Soundbox
Soundbox
Soundbox
Soundbox
Soundbox - Lorem ipsum dolor sit

Soundbox

Zdobywca nagrody Red Dot

Poszerzana walizka oferuje

w razie potrzeby zwiększoną pojemność

ODKRYJ SOUNDBOX

We your style

#meandmyAT

Find your perfect cabin case

znajdź idealną walizkę kabinową

Wszystkiego najlepszego, Miki! Popularna mysz świętuje swoją 90. rocznicę.

Wszystko zaczęło się od myszki...

Wszystkiego najlepszego, Miki! Popularna mysz świętuje swoją 90. rocznicę. Aby to uczcić, zdradzimy 3 zabawne fakty w jaki sposób 3 z naszych bestsellerowych kolekcji Disneya zostały zainspirowane:

 1. 18 listopada 1928 roku Myszka Miki zadebiutowała na deskach teatru w Steamboat Willie. W związku z tym ta data została uznana za urodziny i kolejne rocznicę Myszki Miki. Postanowiliśmy umieścić ją w centrum uwagi na naszej dedykowanej walizce Mickey Close-Up.
 2. Na te samą datę wskazuje się również rocznicę Minnie, która jest ukochaną Mikiego. Nasze dopasowane walizki Minnie i Mickey Kiss ukazują to, co w magii jest najważniejsze.
 3. Wygląd Minnie zmieniał się na przestrzeni lat, od noszenia kapelusza do charakterystycznej kokardy w groszki, czyli wyglądu jaki znamy obecnie. Pozwoliliśmy Minnie #ZaszalećZgroszkami na naszym nowym bagażu Minnie Mouse Polka Dot.
Odkryj magię

Odkryj magię

#BreakTheRoutine - Let’s be real here: You’re not shopping for just any backpack, you’re choosing a constant, reliable companion to fit your college or workspace needs!

#PrzełamRutynę

Bądźmy poważni: nie szukasz zwykłego plecaka, poszukujesz lojalnego, niezawodnego towarzysza, który dopasuje się do potrzeb Twojej pracy lub szkoły! Potrzebujesz torby, która pasuje do Twojego stylu, budżetu i co najważniejsze - do Twoich życiowych celów. Niektórzy z nas lubią być przygotowani na każdą okazję, upychając w plecak tak wiele niezbędnych rzeczy, jak to tylko możliwe. Podczas gdy inni koncentrują się na wydajności i funkcjach. Niezależnie od tego, jaki masz styl, dzięki American Tourister będziesz gotowy!

Kup teraz