Bezpłatna dostawa dla zamówień o wartości powyżej 250 pln

Zaufali nam ludzie na całym świecie

Zapisz się do naszego newslettera i odbierz 10% kupon rabatowy >>>

Czy chcesz wypełnić swoje życie

kolorami ?

Otrzymuj najnowsze informacje o marce American Tourister i ofertach specjalnych. Zapisz się do naszego newslettera i odbierz 10% kupon rabatowy*

Zapisz się

Dziękujemy za zapisanie się

do niesamowitego newslettera American Tourister !

Wkrótce otrzymasz wiadomość z prośbą o potwierdzenie zapisania się do naszego newslettera. Po jej potwierdzeniu otrzymasz drugą wiadomość zawierającą kod promocyjny upoważniający do otrzymania rabatu -10%.

Zamknij

NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI bagaż w PRZYSTĘPNEJ CENIE

CHECK OUT THE WORLD OF AMERICAN TOURISTER

Międzynarodowy partner Programu Erasmus

Wyraź siebie

Lekkość

Wykorzystujemy zaawansowane technologie, aby stworzyć lekki bagaż z twardym rdzeniem. Kolekcje American Tourister to walizki itorby podróżne które są lekkie i łatwe w manewrowaniu.

Wolność

Jeśli wolisz więcej inwestować w swoje przygody niż w bagaż, American Tourister to kolekcja dla Ciebie. Bez poświęcenia jakości, American Tourister oferuje jakość i lekkość za rozsądną cenę. Masz do wyboru zarówno walizki, które możesz zabrać ze sobą na weekendowy wyjazd jak i duże walizek i torby Duffle o ogromnych pojemnościach na ekscytujące podróże długodystansowe.

Zaufanie

Już od ponad 80 lat wiemy co nieco o podróży i jesteśmy dumni z bycia guru branży podróżniczej. Oferujemy jedne z najlepszych walizek i bagaż dla aktywnego i entuzjastycznego Globetrottera, który pragnie odkrywać świata we własnym, niepowtarzalnym stylu. American Tourister od długiego czasu jest w ścisłej czołówce producentów bagażu, wytwarzające swoje wyroby już od 1933 roku. Szanowani i znani na całym świecie, konsekwentnie zapewniamy najbardziej niezawodny bagaż, zaprojektowany z entuzjazmem, impulsywnością i z pamięcią o podróżnikach.

Kolory

Kolorowe walizki i bagaż podręczny w świeżych, młodzieńczych wzorach pozwolą Ci zdobywać świat w Twoim wielkim stylu! Nie boimy żywych kolorów i wzorów aby wyróżnić się z tłumu na karuzeli bagażowej.

Twarde i miękkie walizki

Czy potrzebujesz bezpiecznej i solidnej twardej walizki do podróży długodystansowych, czy elastycznej miękkiej walizki, którą łatwo zmieścić w ciasnych zakątkach - American Tourister ma wszystko.