Zaufali nam ludzie na całym świecie

Znajdź idealną walizkę kabinową

Polecane przez nas walizki kabinowe

Jeśli nie chcesz marnować cennego czasu, czekając na lotniskach na odbiór bagażu, a przy tym oszczędzić pieniądze przez uniknięcie kosztów odprawy bagażowej, wybierz opcję bagażu podręcznego, który możesz wziąść ze sobą do samolotu.

Postępuj według tych prostych kroków, aby znaleźć swój idealny bagaż podręczny:

 • step 1

  Sprawdź wymiary bagażu kabinowego dla linii lotniczych

  Sprawdź wymiary bagażu kabinowego dla linii lotniczych, z których usług korzystasz najczęściej. Na rynku istnieje kilka różnych ograniczeń rozmiaru i wagi. Niektóre linie dopuszczają identyczne parametry, na przykład easyJet i British Airways pozwalają na bagaż podręczny o wymiarach 56 x 45 x 25 cm, zaś Ryanair, Vueling i Air Berlin dopuszczają bagaż kabinowy o wymiarach 55 x 40 x 20 cm.

 • step 2

  Choose your style

  American Tourister ma w ofercie wiele opcji dla każdej linii, można więc wybrać swój ulubiony styl z naszej imponującej gamy kolorowych, stylowych, twardych i miękkich walizek.

 • step 3

  Spakuj się i w drogę!

  Nie zapomnij sprawdzić maksymalnej dopuszczalnej wagi bagażu zabieranego na pokład.

Tutaj znajdziesz idealny bagaż podręczny dla siebie!

Pamiętaj: Staramy się publikować aktualne informacje o bagażu kabinowym, jednak stanowczo zalecamy sprawdzenie ich bezpośrednio u linii lotniczej przed podróżą, ponieważ wymiary bagażu kabinowego mogą ulegać zmianom.

* Przedstawione wymiary ilustrują zewnętrzne wymiary w centymetrach, wliczając uchwyty, kółka, spodnie szyny ślizgowe, boczne kieszenie i inne zewnętrzne elementy. Granica błędu badań prowadzonych w laboratoriach testowych American Tourister wynosi do 1.5cm i do 5% wagi.